Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Drzazgowa Wola

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Drzazgowa Wola

Drzazgowa Wola,łódzkie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 126 m²

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość gruntową położoną w Drzazgowej Woli, gm. Będków, powiat tomaszowski, woj. łódzkie. Działka siedliskowa o powierzchni 19 126 m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Drzazgowa Wola,łódzkie

499 000 zł129 900 m² 3,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży unikalną nieruchomość gruntową o powierzchni 12,99 ha położoną w malowniczej wiejskiej okolicy, w miejscowości Drzazgowa Wola, gm. Będków, powiat tomaszowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie

Zaborów(Drzazgowa Wola + 22 km)

478 000 zł9 700 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

> możliwość zakupu działki z kontraktem budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46,18 m² 34,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Batorego w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski(Drzazgowa Wola + 18 km)

50 zł/m²44 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy do wynajęcia | ul. Kostromska | Piotrków Trybunalski Do wynajęcia elegancki i funkcjonalny lokal użytkowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Kostromskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Górki Małe

Górki Małe(Drzazgowa Wola + 21 km)

150 000 zł1 385 m² 108,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1385 mkw. i wymiarach 23 x 60 m Atrakcyjna działka położona w malowniczej i cichej okolicy, idealnej dla osób ceniących kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lubochenek

Lubochenek(Drzazgowa Wola + 19 km)

90 000 zł2 081 m² 43,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa, niższa cena! Działka z bonusem blisko 35 arów Twojej prywatności! Szukasz miejsca, które zachwyca od pierwszego wejrzenia? W Lubochenku przy ul. Skierniewickiej czeka na Ciebie grunt,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Luboszewy(Drzazgowa Wola + 20 km)

238 000 zł2 942 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nspace ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2942 m zlokalizowanej w Luboszewach - gmina Lubochnia. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Górki Małe(Drzazgowa Wola + 21 km)

5 600 000 zł460 m² 12 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 003 m²

Dworek w klimatycznym otoczeniu starych drzew - dla miłośników historii, przyrody i ciszy. Oferujemy do sprzedaży kompleks dworkowo-parkowy położony w odległości 25 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski(Drzazgowa Wola + 18 km)

250 000 zł49 m² 5 102 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla rodziny lub inwestora! Znajduje w świetnej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Syski(Drzazgowa Wola + 17 km)

139 000 zł1 300 m² 106,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja. Ta zadbana, zielona działka znajduje się niecałe 25 km od Łodzi, mniej niż 10 km od Tuszyna od strony południowej mamy 17 km do Piotrkowa Trybunalskiego. Na działce jest przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Gałków Mały

Gałków Mały(Drzazgowa Wola + 20 km)

129 000 zł871 m² 148,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 871 m2 położona w miejscowości Gałków Mały gmina Koluszki. Urokliwa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Drzazgowa Wola

Drzazgowa Wola,łódzkie

155 000 zł120 m² 1 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dom wolnostojący w Drzazgowej Woli koło Wolborza (9 min, 8,6 km), pośrodku pięknej natury. Powierzchnia działki: 699 m Pokrycie dachu: eternit Okna: drewniane Powierzchnia: 120 m Liczba.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij